راهنمای ثبت نام و ارسال مقاله

 1. خلاصه مقالات و یا مقالات کاملی مورد بررسی و پذیرش قرار می‌گیرند که در قالب الگوی مشخص شده تهیه و ارائه شوند. برای رؤیت الگوها اینجا کلیک شود.
 2. ارسال خلاصه مقاله و یا مقاله کامل صرفاً از طریق سامانه کنگره و پس از ثبت نام در سامانه امکانپذیر می‌باشد. خلاصه مقالات و یا مقالاتی که از طریق پست و یا ایمیل ارسال شوند مورد بررسی قرار نخواهند گرفت.
 3. مقالاتی که تمامی نویسندگان آن دانشجو باشند پذیرفته نخواهند شد.
 4. اسامی نویسندگانی که خلاصه مقاله (مقالات) با نام آنها در سامانه کنگره بارگذاری شده قابل تغییر نمی‌باشند.
 5. مقالاتی که یکی از نویسندگان آن دانشجو باشد باید حتماً نویسنده مسئول آن عضو هیأت علمی باشد و در این‌صورت آدرس رایانامه نویسنده مسئول باید مربوط به دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی وی باشد. در چنین صورتی چنانچه مقاله توسط دانشجو بارگذاری شود، ارسال رایانامه تأییدیه عضو هیأت علمی برای قبول مسئولیت مقاله به دبیرخانه ضروری می‌باشد.
 6. در مقالات دریافتی از صاحبان، و مشغولین در صنعت ساختمان، ذکر وابستگی شغلی (مؤسسه، سازمان، شرکت، . . . ) نویسنده (نویسندگان) الزامیست.
 7. هر نویسنده (صرفنظر از ترتیب حضور در لیست نویسندگان) می‌تواند حداکثر پنج مقاله پذیرفته شده (برای ترکیب ارائه شفاهی و پوستری) به زبان فارسی و یا انگلیسی داشته باشد که حداکثر چهار عدد آن می‌تواند به زبان فارسی باشد.
 8. مقاله‌هائی که به زبان انگلیسی تهیه می شوند در صورت پذیرفته شدن باید به زبان انگلیسی ارائه شوند.
 9. در صورتی که بیش از پنج مقاله از یک نویسنده مورد پذیرش قرار گیرد، مقالات اضافه بر سقف پنج، در مرحله اوّل به انتخاب نویسنده، و در مرحله بعد به انتخاب دبیرخانه کنگره حذف خواهند شد.
 10. در صورتی که یک نویسنده بیش از یک مقاله پذیرفته شده داشته باشد، پس از ثبت نام خود بهمراه ثبت مقاله اوّل (ثبت نام اصلی با توجه به ضوابط مربوط به ثبت نام – اینجاکلیک شود)، باید برای ثبت هر یک از مقالات دوّم تا پنجم مبلغ 1,000,000 ریال بپردازد.
 11. به ازاء هر مقاله پذیرفته شده حداقل یکی از نویسندگان مقاله باید مقاله را با پرداخت حق ثبت نام (اصلی و یا اضافی) ثبت نماید. برای رؤیت حق ثبت نام اینجا کلیک شود.
 12. به ازاء هر مقاله کاملی که برای طی مراحل داوری نهائی در سامانه بارگذاری میشود باید مبلغ 500,000 ریـال "هـزینه پردازش" از طریق سیستم پـرداخت الکترونیکی سامانـه پـرداخت شود. این مبلغ در مـورد مقاله‌هائی که برای ارائه پذیرفته می‌شوند(ارائه شفاهی و یا پوستری)، از مبلغ ثبت نام کسر خواهد شد. در مورد مقالات مردودی این مبلغ مسترد نخواهد شد.
 13. برای بارگذاری مقالات کامل اصلاح شده، مقاله باید قبلاً با پرداخت حق ثبت مربوطه (اصلی بهمراه نویسنده و یا اضافی)، ثبت شده باشد. در غیر این صورت، مقاله از برنامه ارائه حذف خواهد شد.
 14. برای حضور در جلسات و بخش‌های مختلف کنگره و ارائه مقاله، هر فرد نویسنده باید به صورت اصلی ثبت نام نموده باشد.
 15. ارائه مقاله‌های پذیرفته شده ثبت شده (برای ارائه شفاهی و یا پوستری) باید توسط یکی از نویسندگان مقاله صورت گیرد.
 16. به مقاله‌های ثبت شده که ارائه نشوند گواهی ارائه داده نخواهد شد.

 1. هزینه ها به تومان می‌باشند.
 2. هزینه ثبت نام در برگیرنده ثبت و ارائه مقاله اوّل مربوط به ثبت نام کننده (در صورت داشتن مقاله)، مجوز حضور در جلسات عمومی و تخصصی کنگره، پذیرائی بین جلسات، ناهار و بسته کنگره می‌باشد.
 3. برای بهره‌مندی از امتیازات ثبت نام دانشجوئی، فرد باید تصویر کارت دانشجوئی و یا گواهی اشتغال به تحصیل معتبر را در سامانه بارگذاری نموده و اصل مدرک را در زمان برگزاری کنگره و دریافت کارت ارائه نماید.
 4. همراه شامل همسر، والدین و یا فرزندان بوده و به آن‌ها بسته کنگره تعلق نمی‌گیرد.
 5. ثبت‌نام‌ها تا تاریخ 1397/12/25 به عنوان زود هنگام تلقی می‌شوند.
 6. ثبت‌نام‌ها از تاریخ 1397/12/26 به‌بعد عادی تلقی می‌شوند.
 7. هزینه بررسی هر مقاله کامل باید همزمان با بارگذاری فایل مقاله کامل پرداخت گردد. در صورت عدم پرداخت این هزینه، مقاله در روند داوری قرار نخواهد گرفت. در صورت پذیرش مقاله، این مبلغ از هزینه ثبت نام ثبت کننده مقاله کسر خواهد گردید. در مورد مقالات کاملی که پذیرفته نمی‌شوند این مبلغ مسترد نخواهد شد.
 8. برای بهره‌مندی از ثبت نام با تخفیف گروهی، حداقل تعداد نفرات گروه باید 10 نفر باشد که این افراد بایستی طی یک نامه از طرف ارگان و یا نهاد مربوطه به دبیرخانه کنگره معرفی شوند. ثبت نام گروهی برای ثبت نام نویسنده مقاله قابل استفاده نمی‌باشد.
 9. سایر موارد
 10. ثبت‌نام یک روزه (روز اوّل و یا دوّم) به صورت عادی می‌باشد و برای نویسنده مقاله چه دانشجو، چه هیأت علمی، و چه سایرین، قابل استفاده نمی‌باشد. برای پذیرش نهائی مقاله، حضور در کنگره و ارائه مقاله، یکی از نویسندگان باید بصورت زود‌هنگام (حداکثر تا 1397/12/25) ثبت نام نموده باشد.
 11. صدور گواهی ارائه مقاله و یا گواهی حضور در کنگره منوط به ثبت نام در کنگره می‌باشد. برای پذیرش مقاله بدون ارائه، گواهی صادر نخواهد شد.
 12. افراد فاقد مقاله که علاقمند به شرکت در برنامه‌های کنگره می‌باشند، بر حسب اینکه دانشجو، عضو هیأت علمی و یا خارج از این دو گروه (سایرین) باشند باید به یکی از صورت‌های دو روزه (زود‌هنگام و یا عادی) و یا یک روزه ثبت نام نمایند.
 13. هزینه ثبت نام کارگاه ها و تورهای تخصصی و گردشگری متعاقباً اعلام خواهند شد.

راهنمای ثبت نام در سامانه کنگره
 • پس از مطالعه اطلاعات کنگره، ضوابط ارسال خلاصه مقاله و مقاله کامل، و محورهای کنگره، در صفحه نخست سامانه، با کلیک بر دکمه سبز رنگ "ثبت نام در سامانه" عملیات ثبت نام را آغاز نمائید.
 • از طرف سامانه یک ایمیل به آدرسی که در بخش قبل ارائه کرده اید ارسال می‌شود. در متن این ایمیل لینکی مشخص شده که با کلیک بر آن به صفحه کاربری خود وارد می‌شوید.
 • با وارد نمودن اطلاعات الزامی و (در صورت تمایل) اطلاعات اختیاری، ثبت نام شما کامل می‌شود.

راهنمای بارگذاری خلاصه مقالات
 • برای بارگذاری خلاصه مقاله (مقالات)، باید قبلاً در سامانه ثبت نام نموده باشید (به راهنمای ثبت نام در سامانه رجوع نمائید).
 • برای بارگذاری خلاصه مقاله، ابتدا به صفحه کاربری وارد شوید. به این منظور، در صفحه نخست سامانه بر دکمه آبی رنگ "ورود به صفحه کاربری" کلیک نمائید. با این کار به صفحه سازماندهی کنگره (Conf Organizer) وارد می‌شوید که با کلیک بر دکمه "ورود" که در گوشه بالای سمت راست صفحه قراردارد دریچه مربوطه باز و با وارد کردن نام کاربری و رمز عبوری انتخابی خود در آن، به صفحه شخصی خود وارد می‌شوید.
 • برای بارگذاری خلاصه مقاله بر روی دکمه سبز رنگ "ارسال خلاصه مقاله" در وسط صفحه کلیک نمائید. صفحه جدیدی باز می‌شود.
 • در صفحه جدید، اطلاعات خلاصه مقاله های قبلی (در صورت وجود) را ملاحظه می‌نمائید. در قسمت پائین سمت چپ دکمه سبز رنگ "ارسال خلاصه" مشاهده می‌شود. با کلیک بر آن، دریچه های چندی برای ارائه اطلاعات خلاصه مقاله باز میشوند.

  الگوی ارائه پوستر

بدینوسیله به اطلاع می‌رساند که به منظور کاهش مصرف کاغذ و برداشتن گامی اندک در زمینه حفظ محیط زیست، پوسترها در این کنگره بایستی به صورت الکترونیکی ارائه گردند (امکانی برای نصب پوسترهای کاغذی فراهم نشده است). بدین منظور نمایشگرهای 55 اینچی مورد استفاده قرار خواهند گرفت. برای تأمین اعتبار فراهم آوردن تجهیزات مورد نیاز هزینه هر پوستر مبلغ 100,000 ریال تعیین گردیده که در زمان بارگذاری فایل پوستری که بر اساس الگوی داده شده تهیه و در سامانه کنگره بارگذاری می‌شود، باید در سیستم پرداخت الکترونیکی سامانه کنگره و از طریق دکمه "هزینه ها" در داشبورد مقاله مربوطه پرداخت گردد. این مبلغ جایگزین هزینه چاپ پوستر کاغذی می‌باشد.

همچنین، پرداخت این هزینه از طریق فرم زیر نیز امکان پذیر می باشد.